Oferty specjalne

 

Wraz z końcem 2017 roku nasza hurtownia oferuje zupełnie nową bardzo dużą ofertę wyprzedażową tkanin poliestrowych wodoodpornych. Wszytkie tkaniny w pierwszym gatunku i najwyższej jakości!

Oferta wyprzedażowa ciągle się poszerza i w związku z bardzo dużą rotacją tkanin nie jest ona uaktualniana na stronie internetowej,
aby zapoznać się z aktualna ofertą bardzo prosimy o

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszymi ofertami specjalnymi - wyprzedażowymi.

Asortyment naszych tkanin jest bardzo szeroki po względem rodzajowym jaki kolorystycznym w związku z tym chcemy Państwa zachęcić do szczegółowego zapoznawania się z ofertami, które są dostępne do wyczerpania zapasów.

Posiadamy takich tkanin w swojej ofercie bardzo dużo, a taka wyprzedaż daje nieprawdopodobnie niskie ceny przy wysokiej jakości tkanin co jest bardzo atrakcyjne przy tzw. krótkich seriach produkcyjnych.

Oferta tkanin wyprzedażowych obejmuje tkaniny, ortalionowe, tkaniny wózkowe drukowane i gładkie oraz tkaniny poliestrowe powlekane w szerokiej gamie kolorystycznej.

Tkaniny sprawdzą się w produkcji zadaszeń, toreb, plecaków, pokrowców, legowisk dla zwierząt czy też wózków dziecięcych oraz akcesoriów z nimi powiązanych.

Wszykie tkaniny, które są przez nas oferowane są o składzie poliestrowym z apreturą wodoodporną w szerokości 160 cm i 150 cm. w gramaturach od 140 g/m2 do 280 g/m2.

Ilości z danej partii kolorystycznej przeważają od 500 mb do 4000 tys mb.

Oferta wyprzedażowa ciągle się poszerza i w związku z bardzo dużą rotacją tkanin nie jest ona uaktualniana na stronie internetowej, aby zapoznać się z aktualna ofertą bardzo prosimy o kontakt z biurem.

Mając głównie na uwadze Państwa zadowolenie i satysfakcję z zakupów w naszej hurtowni informujemy, że kolory tkanin są zależne od indywidualnych ustawień monitora. Jeżeli nie są Państwo przekonani co do rzeczywistego koloru zachęcamy do zapoznania się z wzornikami tkanin.

Zainteresowała Cię nasza oferta?   Chcesz zapoznać się z cennikiem tkanin?

Zadzwoń do nas pod numer tel. 530 404 405 albo napisz na adres fabrix@fabrix.com.pl